Stojany a držáky motorů


Stojan na motor slouží k pohodlné práci na vymontovaných motorech z automobilů. Pro pohodlnou manipulaci se stojanem po dílně jsou stojany na motory vybaveny masivními kolečky, která jsou určena pouze pro rovný zpevněný povrch například beton nebo asfalt.
Motory se upínají do stojanu na motor pomocí univerzální upínací hlavy, kterou lze pak i s upnutým motorem libovolně otáčet pro jednoduchou manipulaci a usnadnění práce. Před zatížením nutno uzamknout upínací talíř rotačního mechanizmu stojanu na motor.
Pro vyzvednutí motoru z osobního či nákladního auta jsou určeny univerzální držáky motoru v kombinaci s řetězovým nebo jiným zvedákem. Motor auta se do držáku motoru upíná otáčením upínacích rukojetí. U držáků jsou kritéria výběru stejná jak u stojanů důležitá je ovšem délka a nastavitelný rozsah držáku.
Při výběru stojanu na motor jsou základní kritéria výběru maximální nosnost, maximální provozní výška (měřená od podlahy po střed otočného talíře) a z důvodu přenášení hmotnost samotného stojanu na motor pokud není vybaven kolečky.
   Řadit dle:
1
Zobrazení prodktů - miniatury Zobrazení - seznam  

e-Automotive.cz Copyright © 2019 Lipis.cz. Všechna práva vyhrazena.
e-shop Tescoma : nerezové nádobí Tescoma, hrnce, sady Tescoma