Řezačky na obklady a dlažby


Řezačky na dlažby a obklady jsou stroje a zařízení určené pro řezání keramických obkladů a dlažeb. Věříme, že si z našeho sortimentu profesionálních ručních řezaček na obklady a dlažby a elektrických řezaček pro řezání a zpracování stavebních materiálů vyberete vhodnou řezačku právě pro vás.
Nabízíme profesionální ruční řezačky pro diagonální a přímé řezání jednostranně i oboustranně glazovaných obkladů a dlažeb za pomocí úhelníku, které jsou vhodným pomocníkem při rekonstrukcích bytů a domů, kdekoliv je potřeba položit dlažbu či obklad.
Náš sortiment dále zahrnuje elektrické řezačky, jež jsou profi produkty vhodné pro časté používání a řezání i těch nejtvrdších materiálů jako jsou mramor, žula a přírodní kámen. Tyto řezačky často využívají mokrého řezání pro hladší řez a menší prašnost během řezání obkladů a dlažby.
Důležitými parametry při výběru řezačky na obklady a dlažby jsou maximální délka řezu a průměr kachle. U ručních řezaček je důležitá jejich hmotnost z hlediska přenášení. Další důležitý parametr je průměr řezacího kolečka v případě nutné výměny v důsledku opotřebení.
   Řadit dle:
1
Zobrazení prodktů - miniatury Zobrazení - seznam  

e-Automotive.cz Copyright © 2019 Lipis.cz. Všechna práva vyhrazena.
e-shop Tescoma : nerezové nádobí Tescoma, hrnce, sady Tescoma