Pojízdná lehátka a sedáky


Přemýšlíte na co mi bude pojízdné lehátko nebo sedák užitečný a proč bych jste si ho měli pořídit právě vy? Důvodů je hned několik například kvůli vašemu pohodlí a zdraví, zjednodušení prováděných prací a samotnému zefektivnění a zrychlení vaší činnosti.

Použití pojízdného lehátka


Pojízdná lehátka jsou vyráběna z bytelných materiálů jako jsou slitiny oceli pro rám, šrouby a jiné kovové části. Povrch čalouněných lehátek je vyroben z vysoce odolného plastu a je tedy snadno omyvatelný.

Omyvatelné polstrování lehátka


Kolečka pojízdného lehátka nebo sedáku jsou masivní a vyráběná z gumy, čímž je zajištěn hladký pohyb na lehátku nebo sedáku pod zvednuté břemeno.

Masivní otočná kolečka


Některé lehátka jsou vybavena naklápěcí opěrkou hlavy, která zajistí abyste měli hlavu ve fixované poloze po celou dobu vykonávání prací a oprav. Netrapte se už bolestmi krku a zad z dlouhých prací pod autem a pořiďte si pojízdné lehátko i vy!

Opěrka na hlavu a odkládací přihrádky


Praktickým doplňkem pojízdných lehátek jsou také odkládací přihrádky, do kterých můžete odkládat potřebné nářadí, popřípadě součástky, šroubky matice, těsnění atd. Tyto přihrádky mohou či nemusí být dělené pro zvýšení přehlednosti popřípadě držení čistých součástek od potřísněného nářadí.

Touto přihrádkou bývají také vybaveny pojízdné sedáky, které jsou určeny pro práce z boků aut, popřípadě při pracích na motorech, převodovkách nebo jiných břemenech zvednutých na hydraulickém zvedáku či zajištěném na stavitelných podpěrách.

Odkládací přihrádka sedáku


Vyberte si z naší nabídky pojízdných lehátek a sedáků toho vhodného pomocníka právě pro vás.
K výběru pojízdných lehátek a sedáků

e-Automotive.cz Copyright © 2019 Lipis.cz. Všechna práva vyhrazena.
e-shop Tescoma : nerezové nádobí Tescoma, hrnce, sady Tescoma