Nemůžete najít co jste hledali? Napiště nám, zkusíme sehnat


Vážení zákazníci,

nabízíme vybavení autoservísů, garáží a dílen. Stále přidáváme nové zboží abychom vám poskytli co největší, nejkvalitnější výběr produktů za co nejvýhodnější ceny.

V první řadě nám jde o to abyste s nákupem byli spokojeni a vybrané zboží vám spolehlivě sloužilo dlouhou dobu. Pochopitelně se může stát, že v pomyslných regálech našeho obchodu nenaleznete přesně to, co jste hledali.

Z tohoto důvodu bychom vám rádi vyšli vstříc a pokusíme se sehnat i to zboží, které jste u nás nenašli. Pochopitelně jen to zboží související s pracemi v autodílně nebo garáži. Proto bychom vás tímto rádi požádali o to abyste nám případně napsali co jste u nás nenašli a my uděláme vše co je v našich silách abychov vám mohli nabídnout to, co hledáte.

Jednoduše nás kontaktujte formou kontaktního formuláře, kde stačí jen napsat váš email, případně jméno a zboží nebo produkt, o který byste měli zájem a nenašli jste ho na našem obchodu.

Používejte prosím jen kontaktní formulář a komunikaci skrz email. NETELEFONUJTE vzhledem k vytíženosti operátorů, kteří se specializují na odpovídání dotazů týkajících se objednávek a případných reklamací. Na váš dotaz podaný formou kontaktního formuláře odpoví náš specialista na daný sortiment pro autoservisy, dílny a garáže. Děkujeme.

Zároveň si vás dovolujeme upozornit na sekci novinky v nabídce, kde lze jednoduše sledovat, které zboží bylo nově přídáno do obchodu a tím pádem i jednoduše kontrolovat jestli už bylo přidáno to zboží, o které byste měli zájem.


Užitečné odkazy:


e-Automotive.cz Copyright © 2019 Lipis.cz. Všechna práva vyhrazena.
e-shop Tescoma : nerezové nádobí Tescoma, hrnce, sady Tescoma