Mycí stoly a myčky součástek


Mycí stůl neboli myčka součástek je konstruována pro pohodlné a jednoduché čištění nářadí a součástek od prachu oleje, starých maziv a dalších nečistot. Mycí stoly jsou vybaveny uzavíracím víkem s plynovou vzpěrou. Víko mycího stolu slouží pro minimalizaci odparu mycích kapalin a zamezení vnikání okolních nečistot do kapaliny.
Mycí stoly jsou vybaveny oběhovým čerpadlem, které vhání mycí kapalinu ze zásobníku do pracovní zóny. Pro mytí v myčkách součástek se používají ekologicky nezávadné vodní a domácí mycí a čisticí prostředky (PH 6 až 8), které je nutné po použití ekologicky likvidovat. Čerpadlo mycího stolu může být poškozeno při používání jiné čistící kapaliny.
Pro zajištění ochrany zdraví používejte při práci s mycím stolem ochranné brýle a rukavice. Nutno dávat pozor, aby se nečistoty nedostaly do flexibilní hadičky uvnitř mycího stolu. Standardní mycí stůl s velkou pracovní plochou je ideální i k čištění velkých součástek a předmětů.
Základní kritéria výběru správného mycího stolu pro vás, vaší dílnu nebo autoservis jsou celkové rozměry stolu a vnitřní nádrže (ŠxHxV - šířka, hloubka, výška v milimetrech), maximální objem rozpouštědla (v litrech), požadavky na elektrickou síť (115V/60Hz 0,5A (240V/50Hz/0,5A) a hrubá váha celé myčky součástek (v kilogramech).
   Řadit dle:
1
Zobrazení prodktů - miniatury Zobrazení - seznam  
 Myčka součástek 90L - Automotive
4 545,- Kč
kód: 146913
Dostupnost do 2 dnů Myčka součástek 90L - Automotive
 Myčka součástek 150L - Automotive
5 751,- Kč
kód: 471105
Na dotaz - zboží nemusí být dostupné. Myčka součástek 150L - Automotivee-Automotive.cz Copyright © 2019 Lipis.cz. Všechna práva vyhrazena.
e-shop Tescoma : nerezové nádobí Tescoma, hrnce, sady Tescoma