Hydraulické zvedáky


Hydraulické zvedáky jsou určeny pro zvedání nejtěžších břemen jak pro profesionály tak pro běžné domácí využití. Primárně jsou určeny pro zvedání automobilů, motorů a převodovek, ale hodí se i na jakékoliv jiné práce, kde je zapotřebí zvedat těžká břemena. Hydraulické zvedáky fungují na principu kývání páky, jež vytlačuje kapalinu přes výtlačný ventil pod píst hydraulického zvedáku.
Zjednodušte si práce týkající se zvedání těžkých břemen. Hydraulický zvedák je důmyslné zařízení s velmi jednoduchým ovládáním a velmi šírokými možnostmi použití. Již několik desítek let je právě hydraulický zvedák pomůckou, bez které by se práce na autech, dodávkách, kamionech a třeba i traktorech byli téměř nemyslitelné. Zjednoduště si tyto práce i vy a pořiďte si kvalitní hydraulický zvedák levně s dlouhou životností již dnes.
Nádrž s kapalinou je uzavřena sacím ventilem. Z hydraulického zvedáku se břemeno spouští otevřením přepouštěcího ventilu. Jedním z nejdůležitějších parametrů na hydraulickém zvedáku je nosnost a dále také výška zdvihu. Náš sortiment zahrnuje hydraulické panenky, jeřábové zvedáky, nůžkové zvedáky a pojízdné zvedáky (krokodýli).
e-Automotive.cz Copyright © 2019 Lipis.cz. Všechna práva vyhrazena.
e-shop Tescoma : nerezové nádobí Tescoma, hrnce, sady Tescoma