Halogenová světla


Asi každý z nás někdy potřeboval něco spravit při nedostatku osvětlení nebo v podvečerních hodinách, když už jde všeobecně hůře vidět především tam, kde jsou problémy s osvětlením. Obzvlášť pak když je potřeba někam posvítit tak zpravidla chybí ta volná ruka, která držela baterku nebo jiný typ osvětlení a svítila tam, kam je potřeba. Teleskopická stavební halogenová světla a svítilny jsou vybavena teleskopickým stojanem a přenosná halogenová světla a svítilny jsou vybavena madlem pro snadné a pohodlné přenášení..
Za pomoci stavebního halogenového osvětlení a svítidel už nebude mít problém s nedostatkem světla ve vaší dílně, garáži nebo autoservisu. Halogenové osvětlení má robustní provedení a snadno nastavitelný teleskopický stojan. Dostatečně velká základna zamezuje převrhnutí a přenosná halogenová stavební světla a svítilny jsou vybaveny praktickým madlem pro snadné přenášení.
Stavební halogenové světlo nebo svítilnu lze snadno nastavit a lze ho dle potřeby natočit nahorů, dolů a také doleva a doprava, což začně usnadní jejich samotné použití. Ochranný kryt samotného halogenového světla zamezuje snadnému rozbití takže světlo při převrhnutí nebo případném pádu z menší výšky zůstane nepoškozené. Snadné a velice levné řešení problémů s osvětlením s širokým polem působnosti.
   Řadit dle:
1
Zobrazení prodktů - miniatury Zobrazení - seznam  

e-Automotive.cz Copyright © 2018 Lipis.cz. Všechna práva vyhrazena.
e-shop Tescoma : nerezové nádobí Tescoma, hrnce, sady Tescoma