Autoklempířské nářadí a rozpínací soupravy


Pro opravy karoserií osobních, dodávkových a nákladních vozidel nabízíme hydraulické rozpínací zařízení a autoklempířské sady. Tyto praktické tvářecí pomůcky oceníte při rozmanitých pracích na karoseriích vozidel a především v místech, kde není možnost napojení na zdroje energie.
Velkou výhodou rozpínacích souprav je vysoká tvářecí síla a to až 10 tun! Hydraulické rozpínací soupravy lze využít pro rozpínání, stlačování, zvedání a natahování ve vertikálních i horizontálních směrech. Autoklempířské nářadí v podobě kladívek a kovadlinek různých tvarů je určeno pro vyklepávání, rovnání a další práce na karoseriích vozidel.
U hydraulických sad je nutno dávat pozor na maximální možné zatížení při použití nástaveb hydraulických pístnic (viz návod). Je vhodné veškerou zátěž centrovat tak, aby nedocházelo k bočnímu pnutí a nadměrnému opotřebení pístnic. Volba vhodné klempířské hydraulické sady závisí především na rozpínací síle (v tunách), maximálním zdvihu pístu (v milimetrech) a váze sady v případě přenášení.
   Řadit dle:
1
Zobrazení prodktů - miniatury Zobrazení - seznam  

e-Automotive.cz Copyright © 2019 Lipis.cz. Všechna práva vyhrazena.
e-shop Tescoma : nerezové nádobí Tescoma, hrnce, sady Tescoma