Vybavte si autoservis, dílnu nebo garáž - hydraulika, nářadí a mnohem více!

Vítáme Vás v našem obchodu zaměřeném na vybavení dílen, garáží a autoservisů. V pomyslných regálech naleznete praktické pomůcky pro práci nejen v dílně, ale i na cestách, když je potřeba narychlo něco opravit.


Dovolujeme si vás upozornit na akční nabídku měsíce, kde můžete pořídit pomocníky do dílny za mimořádné akční ceny. Tento měsíc si dovolujeme nabídnout autoklempířské nářadí, hydraulické rozpínací zařízení a hydraulické válce. K akční nabídce pro tento měsíc

V měsíci řijnu na vás budou čekat hydraulické ohýbačky trubek, mycí stoly a myčky součástek za výhodné akční ceny.


Hydraulické zvedáky, panenky, pojízdné zvedáky, nůžkové zvedáky, hydraulické zvedáky převodovek

Pro zvedání těžkých břemen nabízíme hydraulické panenky, na zvedání automobilů pojízdné hydraulické zvedáky. Sortiment zvedáků završují praktické nůžkové zvedáky, které jsou součástí povinné výbavy vozu, dále pak nabízíme jeřábové hydraulické zvedáky, které mají široký rozsah použití. V nabídce naleznete také řetězové zvedáky s velkou nosností oproti lanovým zvedákům a hydraulický zvedák převodovky.
Stavitelné podpěry, držáky motorů, pojízdná lehátka

Na zajištění zvednutých břemen jsou určeny stavitelné podpěry. Nabízíme také držáky motorů. Veškeré práce pod zvednutými břemeny usnadníte použitím pojízdných lehátek a sedáků. Pro přehlednou práci s elektroinstalací v autech a zvýšení její bezpečnosti doporučujeme vázaci pásky a drátky.
Gola sady, autoklempířské sady, hydraulické stahováky

Jakékoliv šroubovací práce zastanou gola sady. Na opravy karoserií doporučujeme autoklempířské sady a na stahování ložisek a součástí hřídelí a os nabízíme hydraulické stahováky. Nově také nabízíme pilníky, často používané kleště, kombinačky a štipací kleště. Pro práce na podvozku a karosériích aut při svařování nabízíme také příslušenství pro svařování.
Hydraulické stahováky pružin, odsávačky na olej, mycí stoly

Automechanikům a servisům nabízíme hydraulické stahováky pružin pro montáž a výměnu tlumičů a pružin McPherson. Při pracích na motorech je často potřeba vyměnit olej a proto si dovolujeme nabídnout odsávačky na olej. Častým používáním se nářadí často ušpiní a proto zajisté oceníte praktické mycí stoly, které rychle a jednoduše nářadí omyjí a vyčistí.
Hydraulické lisy, hydraulické válce

Sortiment hydrauliky završují hydraulické lisy vhodné pro výrobu výlisků a práci i na dlouhých předmětech vzhledem k dostatku pracovního prostoru kolem lisu. Nabízíme také hydraulické válce, které jsou vhodné na instalaci do strojů a konstrukcí vlastní výroby. Pro nafukování kol a mnohé další použití nabízíme také kompresory a jejich příslušenství.


Věříme, že si z našeho sortimentu vyberete vhodného pomocníka do Vaší garáže, dílny, či autoservisu, a že Vám bude dlouho spolehlivě sloužit.Přejeme příjemný nákup.

e-Automotive.cz Copyright © 2019 Lipis.cz. Všechna práva vyhrazena.
e-shop Tescoma : nerezové nádobí Tescoma, hrnce, sady Tescoma